Intellective borto optocoupler nuotolinio valdymo jungiklis

p574

Nauja prekė

€24.07

  • Pakuotės Svoris: 0.1kg (0.22lb.)
  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Dydis: 10cm x 10cm x 1cm (3.94in x 3.94in x 0.39in)

Intellective borto optocoupler nuotolinio valdymo jungiklis

RCD3027 yra intellective borto optocoupler nuotolinio valdymo jungiklis, ji gali kontroliuoti elektros prietaisą per atsitiktinį kanalą ant siųstuvo, jį gali išjungti, kai signalas yra prarandama nuo imtuvo ir atnaujinti elektros energijos tiekimo ir grįžti į normalų kai signalo imtuvas.

Kuo tai yra susiję su galia, šviesos DIODAS mirksi 10 kartų ir tada įveskite normalų darbo režimą, dešiniuoju po plug signalo laidą iš prietaiso į kokia perjungti kanalą siųstuvas, jis pradeda kontroliuoti borto elektros prietaisą per šį kanalą siųstuvas, kai jungiklis yra įjungtas, jis pradeda maitinimui borto elektrinis prietaisas, jis pereina į mažas energijos suvartojimas režimas po 5 sekundžių, bet tuo pačiu LED lemputė mirksi lėtai ( apšvietimas išjungtas per 900 milisekundžių, šviesos yra per 100 milisekundžių)

Kai jungiklis yra išjungtas, maitinimo elektros prietaisas yra išjungtas, tuo pačiu metu, LED šviesos dingo off; Kai jungiklis yra įjungtas, jis pradeda maitinimo normaliai, bet jei signalas yra prarastas, nesvarbu, tai yra kažkas negerai su imtuvas ar kitų priežasčių, jis bus išjungti elektros tiekimą borto elektros prietaiso, po 5 sekundžių uždelsimą. Kuo signalą iš imtuvas, jos funkcija yra atnaujintas ir pradeda normalų darbo valstybės akimirksniu.

Kaip ji renka imtuvas signalą per optocoupler, signalo išskyrimas būtų 100% iš antkaklio, todėl jokio signalo trukdžius ne visi. Be to, jos algoritmą filtravimo programa, galite filtruoti ir šiek tiek triukšmo ir trumpą laiką trukdžių signalo prarado veiksmingai.

* Kreiptis į dešinę, viršų nuorodą, instrukcija, nr. spausdinti vadovą pateikti su šiuo prietaisu.

Įėjimo įtampa: 6-12V

Įėjimo srovė (maks.): 6A

Optocoupler signalo įvestis

Triukšmo/signalas prarado trukdžių filtravimas

Mažas energijos suvartojimas

Žymos: jungiklis jungiklis, switch valdymo, nuotolinio valdymo jungiklis, Pigūs jungiklis jungiklis, Aukštos Kokybės jungiklis kontrolės, Kinija jungiklis nuotolinio valdymo Tiekėjų.

Priedai